Szukaj horoskopu

Jak ochronić się przed urokami?

Aleksandra Zumkowska-Pawłowicz | 2009-03-16 (11:50) | 23 opinie

  A A A
Jak ochronić się przed urokami? Urok, jaki został na kogoś rzucony może być silny tylko dlatego, że sami jesteśmy słabi. W ochronie przed złą energią pomoże codzienna modlitwa.

Żyjemy w trudnych czasach. Ludzie coraz rzadziej pamiętają o solidarności, a miłość do bliźniego staje się wyłącznie pustym frazesem. Nie zdajemy sobie nawet sprawy, jak wielu ludzi wysyła negatywną energię, czasami zupełnie nieświadomie, która może według znawców magii zaszkodzić. Dlatego trzeba wiedzieć, jak chronić się przed złowieszczymi życzeniami innych.

Wewnętrzna siła
Wielu mówi, że wystarczy po prostu dobre nastawienie do świata. Optymizm, wiara w ludzkie dobro i poczucie własnej wartości pomogą w uchronieniu się przed złymi spojrzeniami i zawistnymi myślami ludzi, którzy nam źle życzą.
Człowiek, który wie, jak wiele jest wart i ma świadomość swojej siły będzie odporniejszy na złą energię. Aura optymisty jest mocniejsza i trudniej jest się przez nią przebić. Ktoś taki jest odporny na wszelki złe wpływy z zewnątrz.
Aby wzmocnić siebie i swoją aurę, warto nauczyć się medytacji, w czasie której mózg może się zrelaksować. Warto również unikać używek naruszających aurę, jak narkotyki, alkohol i papierosy. Prowadząc czyste, zdrowe życie pełne miłości i spokoju jesteśmy silniejsi i bardziej odporni na niezdrowe sugestie.

Uwierz w siebie
Wiele osób, które uważają, że zostały zauroczone przez wroga udaje się do wróżek. Nie zawsze jednak pomóc uchronić się od złych energii może ktoś z zewnątrz.
Urok, jaki został na kogoś rzucony może być silny tylko dlatego, że sami jesteśmy słabi. Poddajemy się mu nie rozumiejąc, że to nasza własna słabość i nieumiejętność spojrzenia w głąb siebie sprawia, że jesteśmy pod czyimś złym wpływem. Bez wiary w lepsze jutro i własną siłę, nikt nie będzie w stanie pomóc.
W ochronie przed złą energią pomoże codzienna modlitwa. Niektórzy uważają, że pomagają także niektóre rośliny, np. koper, dziurawiec, rumianek, czosnek czy lipa. Wielu wierzących w magię kultywuje stare tradycje, które nakazują zbierać zioła wyłącznie w odpowiedniej porze, np. te, które znajdzie się w Świętojańską Noc mają mieć wyjątkową moc ochronną. Zioła powinny być również poświęcone. Do dziś na wsiach, gdy urodzi się cielak czy źrebak, przywiązuje się w pobliżu zwierzęcia czerwoną wstążeczkę, która ma strzec przed złymi spojrzeniami i urokami ludzi mających niecne zamiary.
1 2 z 2

Tagi: czerwona wstążka | egzorcysta | medytacja | modlitwa

oceń
12
1
Podziel się
 

Czytaj r�wnie�:

Opętania
Rzucanie uroków
Zaklęci w pechu
Skąd biorą się opętania?
Czy ktoś rzucił na mnie urok?
Jak zdjąć urok?

Opinie

Ocena: -2 [2]
~ppp [2014-02-14 09:39]

to nie prawda do konca sa inne metody ktore znam a uzywki stosuje i jakos sie bronie:)

odpowiedz

Ocena: 0 [4]
~dobecki11 [2013-10-24 18:06]

kazda religia to jeden wielki zabobon. nie ma zadnego boga !! to wszystko wymyslili ludzie: mily starszy pan na chmurce i przystojny syn na krzyzu?, pozal sie... mahomet?, abraham?, jehowa? re?(ra) - kompletne bzdury wyssane z palce bez ABSOLUTNIE ZADNYCH dowodow, podobnie jak w egipcie tylko azeby podporzadkowac sobie ciemnote. wiara to tylko WLADZA i KASA !! ja jestem wolny i mnie to nie dotyczy. wydaje mi sie ze wiara w "cos" jest potrzebna (bez obrazy) tylko ludziom slabym, glupim, strachliwym etc... ewentualnie zeby wytlumaczyc cos czego nie rozumiemy lub nie jestesmy w stanie ogarnac naszymi mozgami (np. kosmos czy stwozrenie swiata), a biblia, koran czy tora to taki sam dowod na istnienie boga jak to ze istnial spiderman na podstawie tego ze ktos zrobil o nim komiks. jak mozna wiare skorelowac z teoria darwina ?? bardzo chcialbym zeby ktos mnie przekonal ze jest inaczej i ze to akurat jego bog jest prawdziwy ale nie ma takiej opcji bo dowodow na teorie istnienia bostw BRAK.

odpowiedz

Ocena: +2 [8]
~bozpob [2011-07-22 20:48]

jak można pomagać ludziom zdejmując uroki za forsę?,przecież nie wolno !

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: +1 [1]
pomponinka [2009-03-26 11:38]

na uroki
ja nosze ze sobą zawsze coś czerwonego...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +8 [8]
~Nina 37l. [2012-03-30 19:19]

Byłam opętana a leczono mnie psychotropami, mój stan się pogarszał z dnia na dzień. Mąż zadzwonił do egzorcystki, dopiero od niej uzyskałam pomoc. Obecnie nie biorę żadnych leków , jestem kobietą, która pracuje, prowadzi dom - normalne życie. Postanowiłam się dokształcać, mimo, że jestem już mgr ekonomii. Mam taki mały "apel" do wszystkich, którzy myślą, że są chorzy, nieraz warto sprawdzić czy przyczyną nie jest coś innego. Dziękuję mojemu mężowi, że tak bardzo o mnie walczył i pani Sylwii Jacewicz. Dodam jeszcze, że nieładnie szykanować ludzi, którzy pomagają innym. Kościół nam zabrania korzystania z pomocy bioenergoterapeutów, wróżek, egzorcystów świeckich a właśnie oni pomagają. W kościele byłam i nie stwierdzono u mnie opętania. Świecka egzorcystka jednak poddała to wątpliwości i po przeprowadzeniu egzrcyzmu "wyzdrowiałam" cud nieprawda :)) Może szukajmy pomocy rozsądnie i nie bójmy się kary za skorzystanie z czyjejś pomocy.

odpowiedz

Ocena: +1 [7]
~ania [2011-02-04 22:54]

jak chronic sie przed urokami
ja nosze pierscionek z czerwonym oczkiem ( rubinek) to chroni przed urokami

odpowiedz

Ocena: +2 [4]
~ERROR [2009-03-27 22:16]

AFIRMACJE !
Najlepiej wymawiac regułkę z rana osłona na dzień,osłona na noc ,na drogę .Polecam

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: -3 [7]
~Andzelika [2010-09-19 23:29]

Jak ochronić się przed urokami?
Aby przekonać się o istnieniu Pana Boga i działaniu Ducha Świętego,z wiarą po głębokiej modlitwie należy udać się do spowiedzi i Komnii Świętej, a następnie iść na Msze Świętą o UZDROWIENIE duszy i ciała oraz EGZORCYZMY ...To co doznaje człowiek w trakcie tej mszy jest tak piękne niewytłumaczalne, dodające sił, pozwalające doznać bliskości dobra Boga i dostrzec to czego wcześniej się nie widziało. Jednocześnie doznać różnych uzdrowień i wyleczenia z nałogów. Jest to prawdą. Będąc na takiej Mszy Świętej sama doznałam wyleczenia z nałogu papierosowego, a nadto po pewnym czasie zostałam uzdrowienia z guza ( kaszaka na głowie), a jak odmawiane egzorcyzmy wpływają na różne osoby modląc się i nie przerażając trzeba osobiście zobaczyć.

odpowiedz

Ocena: +2 [4]
~gosc44 [2009-03-26 13:27]

amulety to kłamstwo
wbrew powszechnym opiniom jest taka możliwość jak zauroczenie i wiąże się z zajmowaniem magią czarami itp jest to bardzo niebezpieczne zjawisko bo ma związek z złymi siłami. Nie ma białej magii.Wszystko co się wiąże z wróżkami tarotem itp to niby niewinne zabawy ale tak na prawdę moga byc niebezpieczne. Wszelkie amulety działają podobnie stwarzają tylko pozory bezpieczeństwa to tak jak krzyż nibhy ma chronić przed wampirami. I o ile w wampiry nie wierze to złe duchy istnieją. Nie mogą wywierać na nas bezpośrednio swych niszczycielskich mocy ale prubują nas uwikłać przez okultyzm, spirytyzm itp. Jest to bardzo niebezpieczne. Pewnie większość powie że to średniowieczne bzdury, teraz jest czas rozumu itp. W takim razie dlaczego większość ludzi zamiast korzystać z rozumu czyta choroskopy, chodzi do wróżek i uzależnia swe decyzje od tego co ona powie. Najlepszy sposób na czary to ich całkowity brak żadnych wróżek ,talizmanów.Oczywiście demonom jest narękę że ludzie w nie nie wierzą. Wróg o którym się nie wie jest najskuteczniejszy.Ludzie lekceważą złe siły. Acha jest jeszcze jeden sposób początkiem jest Jana 17:3.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~ja [2010-05-14 10:05]

uroki
jest w człowieku energia, która pomaga i jest energia, która szkodzi. Dlaczego wierzymy że powietrze przenosi obrazy i dźwięki? bo nam to udowodnili fizycy. W przypadku energii milczącej nikt nam nie udowodni dopóki sami się nie przekonamy, ze tak jest. Moim zdaniem z tym jest tak jak z wirusami i bakteriami dopóki nas nikt nie zarazi to wydaje się nam że nic się nie stanie i ignorujemy zagrożenie, narażamy się na ataki albo prowokujemy atak W przypadku złych lub dobrych energii wysyłanych od innych ludzi jest tak samo. Prowokować nawet można lepszą sytuacją materialną, szczęściem czy urodą.Jeszcze gorzej gdy to nam jest źle i dowartościowujemy się wykazując słabość innych . Niestety często nie jesteśmy w stanie sami uchronić się przed złem i skutkami uroków. Dobrze że jest ktoś kto potrafi to zrobić i pomaga.

odpowiedz

Ocena: +1 [3]
~mirek [2010-03-26 22:54]

a jesli?
przyjedz do mnie zaplace w EURO(suma 1X1 w €) jak mi pomozesz jesli nie pomozesz to zaplacisz mi odszkodowanie jakie uznam za stosowne!!!pasuje ci to CZAROWNICO indianska!!!!!adres podam jak bedfziesz chciala i wysle bilet na co chcesz -autobus samolot wozek inwalidzki W/G zyczenia!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
[2009-03-26 14:03]

Polecam
W związku z tematem bardzo polecam www.magiaavalon.pl . Naprawdę działa!

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

Ocena: +1 [3]
~gosc [2009-05-03 23:41]

NIEBEZPIECZENSTWO
Korzystanie z usług wróżek, tak u nas rozpowszechnione, jest również bardzo niebezpieczne, bo za wróżką też stoi ktoś, kto nie jest od Boga. Przyszłość bowiem zależna jest od woli Boga i wyborów podejmowanych przez człowieka. A zły duch stojący za wróżką układa przez nią plan zdarzeń człowieka – zawsze niekorzystnych, a nieraz dramatycznych, np. śmierć w rodzinie. To samo dotyczy horoskopów, numerologii czy astrologii.Bóg objawił swoją wolę w Piśmie Świętym, dał nam się poznać przez swojego Syna. Zagrożeniem jest również zadawanie pytań poprzez wahadełka, różdżki; także wróżenie z kart, fusów, z ręki, z butów, lanie wosku...nawet w andrzejki; człowiek traktuje wróżby jako zabawę, a zły duch wykorzystuje to, by wkraść się w jego życie. Korzystanie z usług bioenergoterapeutów i wszelkich innych uzdrowicieli odwołujących się do nieokreślonych energii. Przestrzegam szczególnie przed uzdrowicielami, którzy posługują się metodą reiki!. Proces tworzenia leków homeopatycznych również odwołuje się do MOCY, która nie pochodzi od Boga. Twórca homeopatii, Samuel Hanemann, był spirytystą. Osoby, które przez długi czas zażywają środki homeopatyczne, skarżą się na niemoc duchową i różne dolegliwości organiczne. Takze w przypadku feng shui wchodzimy w pewną zabobonną mentalność. Nie możemy przestawić tapczanu, bo ściągniemy na siebie nieszczęście, nie możemy przesunąć biurka w firmie, bo zbankrutujemy – zasady feng shui nas ograniczają, zniewalają. A przecież nasze życie nie zależy od tego, czy stół będzie stał pod oknem, czy pod ścianą.Niebezpieczeństwem są też wszelkiego rodzaju amulety. W tym bardzo ostatnio popularny PIERSCIEN ATLANTOW. Ma on rzekomo chronić przed wszelkimi niepowodzeniami, a tymczasem zwyczajnie je przyciąga. Osoby, które noszą ten pierścień, doświadczaja pasma niepowodzeń: wypadków, chorób, rozbicia małżeństwa, figurki Buddy, słoniki z podniesioną lub opuszczoną trąbą czy figurki żab

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~mysticfox.blog.pl [2009-03-27 20:59]

Bardzo dobrze chroni przed urokami odpromiennik osobisty NEUTRAL-1 i pierscien altantow najpepiej zrobiony przez Ciszaka

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~klio [2009-12-11 07:57]

Swiadkowie Jrhowy chodza po domach ,a tzw. chrzescijanie
nawiedzeni wynajduja sobie takie fora zeby spotkac z tymi co do ktorych maja zastrzezenia...bardzo wygodne...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~chrzesciajnin [2009-05-03 23:22]

Co to jest ZABOBON ???
Istnieje tzw. postawa magiczno-zabobonna. Odnosi się ona do osoby, która za pomocą określonych formuł, rytuałów, gestów, filtrów, amuletów lub talizmanów, chce obronić się przed jakimś nieszczęściem czy niepowodzeniem lub chce przyciągnąć szczęście albo też zdobyć władzę i nadprzyrodzone panowanie nad rzeczywistością, która go otacza. Chce to osiągnąć podporządkowując sobie nieuchwytne siły okultystyczne, aby kierować biegiem wydarzeń tak, by móc czerpać z tego korzyści dla siebie lub dla osoby, która do niej się zwraca. Człowiek religijny zwraca się pokornie do Boga mówiąc Mu: Niech się stanie według Twojej woli, podczas gdy człowiek o postawie magiczno-zabobonnej wszystko koncentruje na sobie mówiąc: Niech się stanie według mojej woli. Czy wróżbita może nam naprawdę pomóc?. Postarajmy się teraz lepiej poznać postać wróżbity - maga. Kim w rzeczywistości jest wróżbita posługujący się kartami czy też mag? Czy jest to naprawdę osoba, która może pomóc ci w dobrym lub złym? Z pewnością nie! Mag wróżący z kart czy też czarownik jest to zawsze ktoś, kto zręcznie wykorzystuje potrzeby jakiejś osoby, okłamując ją dla własnych korzyści. Wiedząc, że obiecuje fałszywie, przedstawia się jako dobrodziej, twój prawdziwy przyjaciel, jedyna osoba będąca w stanie rozwiązać wszystkie twoje problemy. Nędzna istota ludzka, stworzona jak wszyscy inni z prochu i popiołu, nie jest w stanie uniknąć nawet banalnego przeziębienia, a obiecuje to, czego nawet Bóg nie obiecuje. W ten sposób stawia siebie ponad Bogiem. Cóż za pycha! Cóż za oszustwo! Cóż za kłamstwo!. Wróżbici wykorzystują skłonność wielu ludzi do postawy magiczno-zabobonnej, aby ciągnąć dla siebie korzyści z cierpienia, z niepokojów, z niepewności, wątpliwości, ze zmartwień, frustracji, z nieporozumień, rozczarowań i przeciwności tych, którzy do nich się zwracają

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~POLAK [2009-05-03 23:48]

Zapraszamy i polecamy
Aby przekonac sie o istnieniu Pana Boga i działaniu Ducha Swietego a nie b o ż k o w - w zyciu człowieka koniecznie zapraszamy z ODWAGĄ na Msze Święta o UZDROWIENIE duszy i ciała oraz EGZORCYZMY. TERAZ w sobote 13. VI. 2009 r. w Sanktuarium Świętego Józefa w Częstochowie godz. 18,00. (ul. Okrzei-niedaleko supermarketu-lidl). Zapraszamy, tyle UZDROWIEN i naocznych CUDOW BOZYCH oraz EGZORCYZMY . Słowami ludzkimi nie da się opisać. Przybywają pielgrzymki z zagranicy, jak FRANCJI, WLOCH, USA, nawet Syberii-tysiące ludzi, ale Pan Bog dziala w duszy każdego człowieka. Prowadza kaplani-charyzmatycy. Krzeseleczko i grube ubranie ze sobą proszę wziąść. Zaprasza Rycerstwo Niepokalanej i Odnowa w Duchu Swiętym . Do zobaczenia i z Panem Bogiem (zawsze informacje w ksiedze gosci na www.katolik.pl) Jeśli borykasz się z trudnościami, cierpieniem, wątpliwościami itd. i pragniesz przedstawić to wszystko Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą jeśli nas o to poprosisz. Możesz Boga nie tylko prosić; możesz Go uwielbiać, dziękować Mu, przepraszać. Proście a otrzymacie, mówi Jezus. Proponuje wszystkim, którzy wierzą w moc modlitwy wstawienniczej o włączenie się do (proszę wpisać w googlach) SKRZYNKI INTENCJI

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~duchowny [2009-05-03 23:28]

CO BÓG MÓWI NA TEMAT ZABOBONÓW?
Magia, wróżby, czary, uroki, spirytyzm, astrologia jest bałwochwalstwem. Praktyki zabobonne oddalają człowieka od Boga i od prawdy. Powodują one, że człowiek grzęźnie coraz bardziej w kłamstwie i w ciemnościach. Bóg, tak w Starym jak i w Nowym Testamencie, mówi nam często o tego typu praktykach, aby nas przed nimi ostrzec. Zabobon rzeczywiście osłabia wiarę, zakłóca autentyczną relację człowieka z Bogiem, zastępując ją innymi formami, które nie prowadzą człowieka do spotkania ze swoim Stwórcą. Egzorcyści i psychiatrzy: Magia ze wszystkimi związanymi z nią praktykami jest zabobonem, bałwochwalstwem, ponieważ jest poszukiwaniem poza Bogiem i Jego prawami, które w mniemaniu tych, którzy ją uprawiają, nie wystarczają lub którym nie daje się wiary. Dlatego poszukuje się innych dróg, innych praw, innych bożków, aby przyszły z pomocą.. "Magia w wizji biblijnej reprezentuje akt odstępstwa od Pana, jedynego Zbawiciela swojego narodu (Pwt 13,6) i znaczy tyle, co gest buntu w stosunku do Boga i Jego Słowa (1Sam 15,23). Ja Pan, tylko Ja istnieję i poza mną nie ma innego Zbawcy. To ja zapowiedziałem, wyzwoliłem i obwieściłem" (Iz 43,11-12). Czym innym jest proroctwo, oznajmujące zbawienie Pana, a czym innym przepowiednie wróżących, jasnowidzów, tragarzy kłamstwa i oszustwa" (Jer 27, 9 i 29, 8; Iz 44, 25 i 47, 12-15). Oddawanie się magii jest równe oddawaniu się prostytucji. Lud mój zasięga rady u swojego drewna, a jego laska daje mu wyrocznię; ... duch nierządu oznajmił - opuścili Boga swojego, aby cudzołożyć (Oz 4, 12, por. Iz 2,6 i 3, 2-3). Księgi Mądrości oznajmiają, w jaki sposób rytuały magiczne zamiast zbawiać prowadzą do zguby. Zawiodły kłamliwe sztuczki czarnoksięstwa, spadła haniebna kara za przechwalanie się mądrością. Ci, którzy przyrzekali duszę schorzałą uwolnić od strachów i niepokojów, sami chorowali na strach wart śmiechu" (Mdr 17, 7-8)

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~www.tnij.com/cadyk [2009-03-27 18:27]

wystarczy popryskac sie wodą święconą
to zabezpiecza przed urokami

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: -1 [1]
~Ina [2009-03-26 12:00]

oooooooooo
Ludzi zlitujcie się, przeciez to zabobony, a autorak tekstu niech lepiej sobie pewne rzeczy przemysli, albo niech zacznie sie dokształcać.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Nasi eksperci

Horoskop na email dla Ciebie

zodiaki

akceptuję regulamin