Szukaj horoskopu

Baran 21.03-20.04

Baran

Motto:

Charakterystyka znaku:
Pierwsza dekada znaku to najbardziej wojowniczy 100% Baran, agresywny, przebojowy, odważny. Druga dekada to połączenie cech Barana i Lwa, który jest mniej impulsywny, serdeczny, otwarty, szlachetny. Trzecia dekada to w połowie Baran i Strzelec, przewidujący i analizujący sytuacje, lubi podróże, łagodny i refleksyjny.

Jak kochać Barana?
- Nie należy czynić mu zbędnych deklaracji, bo traci instynkt zdobywcy i przestaje się Tobą interesować. Jak z nim rozmawiać? - Jasno, bez owijania w bawełnę, śmiało patrząc mu w oczy. Ceni siłę i zdecydowanie. Jak go rozszyfrować? - Obserwując gesty, mówi szybko i gestykuluje, warto zwrócić uwagę na wyraz twarzy.

Ona - jak ją zdobyć?
Lubi czułość i okazywanie dowodów miłości, marzy o supermanie, pragnie wyłączności i nie znosi fałszu ani zdrady, doceni cięty język i zjadliwy dowcip. Dobrze jest trochę udawać na początku zimnego drania, tajemniczego i nie zainteresowanego, a pokazać się nawet w otoczeniu innych dziewczyn. Wtedy zapoluje, a kiedy już jest nie wolno nią rządzić i jej ograniczać.

1 2 z 2

Autorką horoskopu
jest Wróżka

Opinie

Ocena: 0 [0]
~T [2016-01-03 17:35]

III dekada 11- 20 kwietnia

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Truskawka [2016-01-03 17:05]

I dekada patronuje urodzonym pomiędzy 21 a 31 marca. Ludzie ci są pod podwójnym wpływem Marsa, dlatego ich usposobienie jest bardzo wojownicze. Obdarzeni są zdolnościami intelektualnymi, uwielbiają wszelkie dyskusje, często interesują się polityką. W miłości gorący i namiętni, lubią dominować w związku. Nie jest im łatwo znaleźć odpowiedniego partnera, ale jeśli tak się stanie będą starali się ze wszystkich sił dbać o dom i rodzinę. Oddani bliskim chociaż zbyt wybuchowi i impulsywni. Dumni i honorowi, więc głęboko przeżywają niesprawiedliwość. Należą do indywidualistów lubią podróże, przygody i niespodzianki, chętnie uprawiają sporty. II dekada przypisana jest urodzonym pomiędzy 1 a 10 kwietnia. Ludzie ci oprócz Marsa są pod tonującym wpływem Słońca, Są najspokojniejsi spośród Baranów. Posiadają wiele wdzięku i często dążą do harmonii. Towarzyscy, otwarci i serdeczni. Wadą ich bywa naiwność, dają się wykorzystywać wierząc innym bez zastrzeżeń. Z wiekiem stają się ostrożniejsi ale nie tracą pogody ducha. Jak wszyscy przedstawiciele ich znaku są dynamiczni i impulsywni. Łatwo wybuchają choć nie chowają długo urazy. Czasem ulegają sile przyzwyczajenia i niechętnie akceptują nowości. Są oddanymi lecz niełatwymi partnerami gdyż potrzebują swobody, niezależności. Kochliwi, łatwo dają się oczarować, ale raczej rzadko zdradzają bo cenią życie bez komplikacji. Przejawiają liczne zainteresowania humanistyczne. III dekada Urodzeni w III dekadzie są pod wpływem Marsa a także Wenus. Jest to najbardziej skomplikowana osobowość spośród Baranów. Ludzie ci są dynamiczni, energiczni choć równocześnie dosyć słabi wewnętrznie. Potrzebują aprobaty i potwierdzenia własnej wartości. W tej dekadzie rodzi się wielu inżynierów, podróżników i odkrywców. Najczęściej atrakcyjni obdarzeni oryginalną urodą dlatego na brak powodzenia nie narzekają. Są trudnymi partnerami gdyż pragną wciąż imponować ukochanej osobie. Mają zmienne i wybuchowe usposobienie. Jednak trzeba im przyznać że czują silne więzi rodzinne i bardzo kochają swoje dzieci. W pracy najlepiej czują się w roli kierowników, są bardzo ambitni. Prowadzą intensywny tryb życia i uwielbiają się sprawdzać.

odpowiedz

Ocena: -3 [11]
~kowal [2012-06-18 11:24]

Mam baranice kwietniową słyszałem ze te są najgorsze to prawda niestety! jako żona jest do niczego matka beznadziejna jako gospodyni porażka tylko wystroić się w towarzystwie zabłysnąć upolować kolejnego kochasia moje życie z nią jest przesrane nie zna się dnia i godziny koszmar nie polecam!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~luc13azy1@wp.pl [2014-01-01 16:46]

Tere morele

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~Eee [2013-08-27 23:47]

A ja powiem tak. Bardzo, bardzo, bardzo pragnę miłości, gdziesz ty mój luby!!!!!! Gdzieeee!!!!!!!!!!!11 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~magda [2009-08-27 14:06]

...
Prawda, byłam z baranem z pierwszej dekady i zgadza się...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +1 [1]
~Baranowa [2009-03-04 20:19]

Prawie wszystko się zgasza, ale...
... Ale miłością mojego życia jest pan Ryba, moją najlepszą przyjaciółką od podstawówki pani Ryba:)Ich obecność działa na mnie kojąco, oboje są spokojni i stateczni:) Ale reszta się zgadza.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~baranek [2010-11-22 00:16]

zgadzam sie ja jestem pania baran z 1 dekady.....prawda 100% dlatego czesto mam tez problemy....za duzo mowie.... bardzo dobrze sie czuje z panem rakiem....niestety nie wiedzialam wczesniej ze taki on jest(a tez sie w 100% zgadza) i on nie wytrzymal mojego temperamentu itd....ja nie moglam zaakceptowac ze mamusia jego jest number 1..... teraz jest mi zal bo bylo wspaniale.....przez ten moj charakterek wszystko sie zepsulo....na przyszlosc bede pamietac,i zagladac tu jak tylko poznam kogos nowego......pozdrawiam wszytskie baranki

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~EEEEEEEEEE [2012-12-12 20:35]

Jestem Baranem z drugiej dekady i bardzo się z tego cieszę. nie lubię Lwów, Bliźniąt i trochę Ryb i Wag, a lubię barany ale nie te agresywne, no i z Rakami się nie znam, ale mnie intrygują i je lubię. Chyba wspólną cechą Baranów jest (że tak powiem w przenośni) prostolinijność, patrzenie w oczy na wprost i mówienie prawdy w czoło. Ale agresja u niektórych bywa i jest zła! Pozdrawiam wszystkie Barany =))))))

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~Ralph87 [2012-06-14 12:57]

Ate tam, gdzie jest napisane z kim najlepiej czuje się "pan Baran" to trochę ściema. Przynajmniej dla 2 dekady barana, z której pochodzę ja. Wedle mnie powinno być tak: Z kim najlepiej czuje się pan Baran? (pochodzący z 2 dekady swego znaku): Bardzo dobrze: z Rybami Dobrze: z Bykiem i Wodnikiem. Obojętnie: z Panną, Koziorożcem, Wagą Źle: z Bliźniętami, Rakiem, Skorpionem

odpowiedz

Ocena: +4 [4]
~pani baran [2009-06-11 13:16]

.......
wogole nie czuje sie dobrze w towarzystwie blizniat bo maja tendencje do koloryzowania i upiekszania rzeczywistosci a ja lubie ludzi szczerych i uczciwych

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~ktoś tam [2009-02-11 01:11]

ona baran
No o mnie też się zgadza, dokładnie. Tylko żałuję, że nie ma jak zdobyć faceta spod jakiegoś tam znaku tak konkretnie sformułowanego jak tego tu, o kobietach.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Chytra [2009-01-04 14:23]

to cała ja:)
ta wrózka to nie zna mnie przypadkiem osobiscie? hehe bo czuje sie jakby znała mnie conajmniej pare lat i po kolei wymieniala moje wady,zalety....hm ciekawe;]

odpowiedz

Nasi eksperci

Czy do siebie pasujecie?

Nasze narzędzie pozwoli Wam
sprawdzić, czy do siebie pasujecie.

Twoja data urodzenia

serce

Data urodzenia partnera

Horoskop na email dla Ciebie

zodiaki