Szukaj horoskopu

Strzelec 23.11-21.12

Strzelec

On - jak go zdobyć?
Nie jest łatwo, zdobądź jego zaufanie. Lubi szczere otwarte i bezpośrednie kobiety zaskakujące wyglądem i sposobem bycia. Szuka towarzyszki jego eskapad i kompana zachwycającego się jego planami i pasjami. Potrzebuje swobody, wolności, nie toleruje dąsów i głupoty.

Z kim najlepiej czuje się pan Strzelec?
Bardzo dobrze z: Rakiem, Panną, Koziorożcem i Wodnikiem.
Dobrze z: Nie ma nikogo takiego
Obojętnie z: Bliźniętami.
Źle z: Baranem, Bykiem, Lwem, Wagą, Skorpionem, Strzelcem i Rybami.

1 2 z 2

Autorką horoskopu
jest Wróżka

Opinie

Ocena: 0 [0]
~Truskawka [2016-01-09 14:23]

Urodzeni w III dekadzie Strzelca od 13 do 21 grudnia podlegają oprócz Jowisza wpływowi Saturna, który sprawia że okazują się oni bardziej poważni, przewidujący i ostrożni od pozostałych przedstawicieli ich znaku. Nie oznacza to jednak że są nudni gdyż bywają cenieni towarzysko dzięki temu że często mają dobry humor czy posiadają interesujący sposób prowadzenia rozmowy. Umieją odróżniać sprawy błahe od ważnych obiektywną prawdę od subiektywnych odczuć. Dobrze sobie radzą w dziedzinach dozoru, sądownictwa. Bywają wybuchowi i porywczy w gniewie mogą być nieprzyjemni chociaż łatwo im przechodzi i nie bywają pamiętliwi. W życiu społecznym posiadają cywilną odwagę i głębokie wyczucie sprawiedliwości. W większości inaczej podchodzą do kwestii intymnych. Obdarzeni zdrowiem i rozwiniętym popędem w seksie. Mogą angażować się jednocześnie z kilkoma partnerami nie odczuwając przesadnych wyrzutów sumienia.Jedynie starają się aby ich sprawki nie wyszły na jaw gdyż dom i rodzina są dla nich bardzo ważne.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Truskawka [2016-01-09 14:00]

Urodzeni w II dekadzie Strzelca od 3 do 12 grudnia oprócz Jowisza podlegają wpływowi Księżyca który budzi ich intuicję, romantyczność, wszelkie uczucia emocje i nastroje. Strzelcy ci są wyposażeni w szczególny wdzięk pomagający im podbijać płeć przeciwną. Bywają zdolni w dziedzinach abstrakcyjnych ale i praktycznych. Intuicja ostrzega ich przed niefortunnym krokiem czy interesownością otoczenia. W przyjaźni uczuciowi i oddani. Są wrażliwsi od pozostałych przedstawicieli własnego znaku więc powinni uważać na swoje relacje. Niektórzy często zmieniają swoją pracę, traktując ją jako posłannictwo lecz również sposób na dorobienie się. Oznaczają się na ogół dobrym zdrowiem i energią choć zbyt intensywny tryb życia sprawia że z biegiem lat chorują na niedomagania systemu krążenia. W kontaktach intymnych prostolinijni, otwarci i pełni entuzjazmu, oprócz wartości charakteru cenią też seksualny pociąg. Wybierają związki legalne i nawet kiedy zdradzą nie chcą trwale rozstać się ze swoją rodziną. Również wcześnie decydują się na małżeństwo.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Truskawka [2016-01-09 13:38]

Strzelec -dekady Urodzeni w I dekadzie Strzelca od 22 listopada do 2 grudnia są pod wpływem Jowisza i Merkurego. Wpływ ten powoduje że Strzelcy ci są obrotni, sprytni. Ich intelekt łączący się z rzetelną wiedzą pomaga im w osiąganiu wysokich pozycji już w młodym wieku. Odnoszą sukcesy w adwokaturze lub szkolnictwie, interesach. Cenią sobie te osiągnięcia ale ich nie przeceniają. W kontaktach towarzyskich weseli, spontaniczni, pogodni a czasem nawet rubaszni. Powszechnie lubiani, otoczeni są wieloma osobami. Uwielbiają podróże, aktywne życie, nie znoszą nudy i monotonni. Często odznaczają się witalnym organizmem. Choć kochają wolność i niezależność nie oznacza to wcale że lekceważą obowiązki wobec społeczeństwa i rodziny. Obdarzeni osobistym czarem przeważnie wcześnie legalizują swoje związki. Wierni i opiekuńczy choć nie gardzą przelotnymi flirtami bez zobowiązań, lubią się podobać i delektować każdym nowym wrażeniem.

odpowiedz

Ocena: +3 [3]
~hb [2014-01-09 08:58]

"Obsypuj ją kwiatami i prezentami a pozwoli na przełamanie pierwszych lodów." -głupoty piszecie

odpowiedz

Ocena: +6 [6]
~EEE [2012-12-16 23:07]

Ciekawe czy jak jest Anglikiem, to też rozmawiając z nim trzeba używać "starannej polszczyzny"??

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +7 [7]
~Marzena [2012-11-03 22:23]

Ja jestem strzelec mój maz też strzelec i jesteśmy razem 20 lat i jest pięknie wiec chyba ten horoskop nie dla nas :)

odpowiedz

Ocena: +5 [5]
~żaba [2012-09-08 14:15]

Ja jestem strzelec i mój mąż też jest strzelcem. Jesteśmy ze sobą już 7 lat i nie uważem że jest nam źle, więc jakieś bzdury tu piszecie.

odpowiedz

Nasi eksperci

Czy do siebie pasujecie?

Nasze narzędzie pozwoli Wam
sprawdzić, czy do siebie pasujecie.

Twoja data urodzenia

serce

Data urodzenia partnera

Horoskop na email dla Ciebie

zodiaki