Szukaj horoskopu

Waga 23.09-23.10

Waga

Waga to powietrzny znak ludzi aktywnych, dyplomatycznych, towarzyskich.
Osoby urodzone pod tym znakiem cenią piękno, sami też często maja uzdolnienia artystyczne. W życiu dążą do harmonii. Patronem tego znaku jest Wenus, bogini miłości. W znaku Wagi wpływ tej planety przejawia się w zamiłowaniu do sztuki, w twórczości, towarzyskości.
W negatywnej wibracji Wagi stają się leniwe, niezdecydowane, zapatrzone w siebie.
Kamienie szlachetne szczęśliwe dla znaku Wagi to: akwamaryn równoważący krytycyzm oraz inspirujący twórczą ekspresję oraz usuwający zamęt w umyśle.
Drugi ważny kamień dla Wagi to opal. Ten kamień przynosi powodzenie w finansach, a także uwalnia od zazdrości i sprzyja jasności osądu.
Szafir zaś przywraca harmonię, tak ważną dla Wag.

Warto zwrócić uwagę na kamienie w barwach niebieskiej i lawendowej. To bardzo sprzyjające kolory dla Wagi. Przydadzą się w problemach z dołem pleców, pośladkami, nerkami, krzyżem i lędźwiami.
Zaś na problemy z pęcherzem pomoże krwawnik.

Anna  Smolec

Autorką horoskopu
jest Wróżka
Anna Smolec

Opinie

Ocena: 0 [0]
jolka_xxx [2010-09-12 22:06]

Horoskop...
a mi sie tez jakos nie calkiem ten wasz horoskop sprawdza, bo w koncu nie wiem , czy jestem Waga czy Panna, poniewaz urodzilam sie 23 wrzesnia.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
dominikamalicka [2011-06-05 18:31]

Hmm a ja z ciekawości sprawdziłam jakie kamienie pasują do mnie imojego znaku zodiaku... przeglądałam pierścionki i podobały mi sieę bardzo z akwamarynem i szfirem i okazało się , że to właśnie te kamienie są moimi pasującymi do wagi :P

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~E. [2008-12-10 15:21]

Kamienie...
Mam pytanie, czy mogę nosić jednocześnie kamienie, które są spod różnych znaków zodiaku? Np. spod Wagi i Skorpiona. Pytam ponieważ urodziłam się w ostatniej dekadzie Wagi, więc często sprawdza mi się również horoskop spod znaku Skorpiona ?

odpowiedz

Nasi eksperci

Czy do siebie pasujecie?

Nasze narzędzie pozwoli Wam
sprawdzić, czy do siebie pasujecie.

Twoja data urodzenia

serce

Data urodzenia partnera

Horoskop na email dla Ciebie

zodiaki