Szukaj horoskopu

Waga 23.09-23.10

Waga

Waga jest znakiem umysłowym bardzo subtelnej natury. Wyróżnia je pokojowość, dążenie do uniknięcia kłótni i sprzeczności, droga kompromisów i rozwiązań.
To osoby uczciwe i szczere, miłe i przyjemne, dążące do harmonii między światem zewnętrznym a wewnętrznym. Wagi są zwykle słabe, unikają wysiłku fizycznego.

SŁABE MIEJSCA
Najwrażliwsze punkty ciała i organizmu Wag to okolice pachwin, macica u kobiet, pęcherz moczowy, nerki, uda, skóra oraz układ krwionośny.

MOŻLIWE CHOROBY
Urodzeni pod znakiem Wagi mają predyspozycje przede wszystkim do chorób pęcherza i nerek, objawiających się nagłymi bólami w dolnej części pleców (w okolicach krzyża). Nieleczone od razu we właściwy sposób mogą przerodzić się w długotrwałą i dokuczliwą chorobę.
Wagi mogą chorować na żołądek, w późniejszym wieku na cukrzycę.
Bardzo często miewają bóle głowy, mogą mieć problemy z limfą i gruczołami piersiowymi. Są podatne na przeziębienia (wrażliwe są zwłaszcza okolice lędźwi).
U ludzi spod znaku Wagi istnieje łatwość zakażenia się tyfusem, zwłaszcza brzusznym. Mają problemy z przemianą materii. W mniejszym natężeniu u Wag może występować również wychudzenie, bóle oczu, żołądka.

1 2 z 2
Anna Świerczewska

Autorką horoskopu
jest Wróżka
Anna Świerczewska

Opinie

Ocena: 0 [0]
~koziorozce - waga [2009-11-14 15:21]

Cukrzyca u pana wagi ???
Wojskowosc oznacza nagle stany zapalne oraz cukrzyce ... ale ze pan waga (szczuply i wysportowany) ulega az takim schorzeniom ? Wierzyc sie w to nie chce ... choc siostra w dziecinstwie chorowala na nerki i brala jakies leki o silnym dzialaniu ...?!

odpowiedz

Nasi eksperci

Czy do siebie pasujecie?

Nasze narzędzie pozwoli Wam
sprawdzić, czy do siebie pasujecie.

Twoja data urodzenia

serce

Data urodzenia partnera

Horoskop na email dla Ciebie

zodiaki