Szukaj horoskopu

Liczba związku

Witaj!

dzień miesiąc rok 
Podaj datę waszego pierwszego spotkania:

Związek o wibracji Liczby 7

Wibracja ta przynosi swoistą życiową nauczkę, nie sprzyja małżeństwu ani miłości, ale może przynieść dar w postaci zdania sobie sprawy z tego czego tak naprawdę chcecie od życia i od związku.
Dzień, w którym wasze drogi się przecięły ma liczbę 7. To co się miedzy wami rodzi ma ogromny potencjał być prawdziwe i szczere. Okazujecie sobie duszo życzliwości.
Wibracja 7 zapowiada rozwój dzięki pracy nad sobą w kontekście współżycia z drugim człowiekiem.
To nie jest związek w stylu „burza” i po burzy i znów przed burzą.
Nauczcie się z cierpliwością wyczekiwać na najbardziej dogodne chwile do spotkań, do podejmowania decyzji i do zmian. Nauczcie się postrzegać siebie nie tylko jako kochanków czy zakochanych, ale przede wszystkim jako przyjaciół. To przyjaźń może stać się kluczem do waszego szczęścia.

7 niestety niesie z sobą pewną samotność. Przejawiać się ona może w rozdzieleniu was, na jakiś czas bądź na zawsze. Dzielić was mogą podróże jednego lub obojga z was, praca bądź skłonność do zamykania się w sobie.
7 to także liczba rozczarowań i zawodów miłosnych. Być może wynikająca nie ze „złego losu” a zwyczajnie z waszego braku realizmu i wierze w mrzonki i iluzje.
Objawi się to w poczuciu zepchnięcia waszych uczuć na margines życia partnera. Sami będziecie wiedzieć, czy powiedzieć dość i odejść, przyznać się do tego, że nie wyszło, czy też zostać i walczyć.
Jeśli zostaniecie na polu bitwy, to spójrzcie na ten związek z dystansu, zanalizujcie wszelkie za i przeciw, a sobie doradzajcie jakbyście byli swoim najlepszym przyjacielem, szczerym ale i krytycznym.
Jeśli chcecie wygrać, nie ma innej drogi jak uwierzyć w was i waszego partnera, w to że może wam wyjść.
Jeśli już będziecie razem, niech zawsze każde z was ma w tej relacji, choć odrobinę miejsca tylko dla siebie, choć maleńki skrawek prywatnego nieba.

Anna  Smolec

Autorką numerologii
jest Anna Smolec

Twoja data urodzenia:

Data urodzenia Twojego partnera:

Połączenie telefoniczne i sms z kraju!

Anonimowy i wygodny kontakt z wróżką przez SMS:

WRNUM.data ur. na numer 72140

np.: WRNUM.14.05.1982 na numer 72140

Bezpośrednie połaczenie telefoniczne:

z telefonu stacjonarnego: 708 488 886

z telefonu komórkowego: 708 488 887

Regulamin

Koszt połączenia 2,10 zł/min (2,58 z VAT). Koszt SMS 2zł/SMS (2,46 z VAT)

Opinie

Ocena: +2 [2]
~basia [2012-01-05 16:24]

a do mnie pasuje wszystko!!

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~:) [2011-08-26 15:36]

CO ZA BZDURY... NIE ZGADZA SIĘ NAWET JEDNO ZDANIE:)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
ula7 [2010-08-18 04:31]

hmm
a moj "maz" jest w iraku caly czas.. i jak tu w to nie wierzyc.. ale czekamy na siebie i nie widze poza nim swiata a tu takie cos. smutno :(

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~edyta [2009-08-10 00:12]

horoskop mówi nie a moje serce mówi tak
Kurde te wszystkie horoskopy partnerskie nie wróżą mam świetlanej przyszłości ja waga on rak to złe połączenie data naszego spotkania też nieszczęśliwa, nasze biorytmy sie nie zgadzają, nasze imiona 25% prawdopodobieństwa na udany związek - każdy horoskop jaki tu przeczytałam to pesymistyczny obraz ... :( hmmm .. ja tam nie wierze w te horoskopy ale no coś w nich jest nie wiem i kurcze rzeczywiście on jest zupełnym przeciwieństwem mnie, na każdym kroku widze te różnice, widze jego wady i on widzi moje i również zauważa to ze sie tak bardzo od siebie różnimy ale to mi zupełnie nie przeszkadza i jemu też nie; jesteśmy już 5 miesiecy ze soba - fakt nie jest to długi staż - ale ja go z dnia na dzień coraz bardziej kocham i świata poza nim nie widze i czuje to ze on też, po za tym mówi mi ze jestem ta jedyną i ja to samo czuje że on jest tym własciwym tym na którego całe życie czekałam; przez te 5 miesiecy tylko 2 razy doszło do nieporozumienia miedzy nami a te nieporozumienia trwały może 2 godziny i wynikały bardziej z naszego niezrozumienia w kwestii porozumienia niż braku akceptacji naszych cech Wiem ze chce z nim spędzić reszte zycia, zestarzec sie z nim, złożyć z nim rodzine i być tylko jego zawsze i na zawsze ... ale te horoskopy napawała mnie smutkiem :(

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~karita [2009-08-05 07:03]

część jest prawdą
poznaliśmy się w dzień, który równa się 5, ale mniejsza z tym. Wciąż dziela nas podróże - prawda. Właśnie siedzę sama i znów czekam na powrót lubego ...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~dno [2009-07-23 22:32]

nie do konca prawda
ja poznalam swojego chlopaka 09.10...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ANDZIA [2009-07-20 00:05]

PRZEKLETY 5.10
TEGO DNIA POZNAŁAM MOJEGO BYŁEGO I DO TEJ PORY NIE MOGE PRZEBOLEC ZE NIE JESTESMY JUZ RAZEM OD TEJ PORY NIE MOGE ZNALESC NOWEGO MĘZCZYZNY

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~ladyD. [2009-02-14 21:45]

racja.
czasem warto uwierzyc w horoskopy. tego dnia poznalam moja wielka milosc, chlopaka ktorego zawsze bede kochac. dzielila nas odleglosc ponad 200 km.. dojezdzal. nie przetrwala to sily naszych charakterów i nas. mam nadzieje,ze los sie jeszcze odwróci..

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Najlepsi wróżbici

poprzedni następny

Czy do siebie pasujecie?

Nasze narzędzie pozwoli Wam
sprawdzić, czy do siebie pasujecie.

Twoja data urodzenia

serce

Data urodzenia partnera

akceptuję regulamin