Szukaj horoskopu

Baran 21.03-20.04

Baran

Będziesz pomysłowy i niezależny, a wszystko to za sprawą rewolucyjnego Urana. Zapragniesz wolności, dlatego rygor czy domowa dyscyplina będą dla Ciebie wyjątkowo uciążliwe. Dodatkowym plusem dla urodzonych w I dekadzie znaku jest fakt, że Pluton - planeta destrukcji przestanie Was gnębić różnymi zaskakującymi sytuacjami.
Na urodzonych w I i II dekadzie znaku Pluton będzie jeszcze wpływał przez najbliższe 2 lata, zatem im wnikliwiej rozpatrzycie swoje problemy, tym łatwiej przyjdzie Wam się z nimi uporać. Mars, najważniejsza planeta Baranów, od stycznia do końca lipca będzie gościła w znaku Raka. Może nie będzie to dla Was najlepsze jego położenie, ale też Wasze życie uczuciowe może nabrać zupełnie nowego wymiaru.
Samotnym Baranom nie grozi nuda. Najlepszą porą na miłość okażą się wakacje. W drugiej osobie szukaj przede wszystkim partnera do dyskusji, bo bez intelektualnej więzi Wasz związek nie ma szans przetrwania. Miłość może przyjść z czasem, kiedy zakochasz się w całości cech człowieka.
Z kolei w stałych związkach nie raz trzeba będzie pójść na kompromisy, co dla energicznych Baranów nie będzie łatwe. Za to w życiu rodzinnym nastąpi ożywienie kontaktów. Sprawy dzieci czy rodziców będą wymagały natychmiastowe załatwienia.
W drugiej połowie lata będziesz tryskać energią, co zaowocuje aktywnymi kontaktami rodzinnymi czy przyjacielskimi. Duchowa więź z przyjaciółmi będzie dla Ciebie liczyć się bardziej, aniżeli ich fizyczna obecność, dlatego też przetrwacie nawet długą rozłąkę. Może się zdarzyć tak, zwłaszcza u urodzonych w I dekadzie znaku, iż staną się od kogoś zależni albo też na długie lata będą odczuwać krepujące zobowiązanie.
Pierwsza połowa roku spowoduje, iż pieniądze będą Ci przeciekać przez palce. Będziesz mieć pociąg do rzeczy luksusowych i tym samym skłonność do nadmiernych wydatków. Mars w znaku Wagi dobrze wróży wszelkiej współpracy, spółkom i pracy zespołowej. Okazja do zmian zawodowych, jeśli o takowych myślisz, może się pojawić w znaku Lwa. Otworzą się przed Tobą nowe możliwości czy też propozycje. Nie gadaj za dużo i działaj spokojnie. Nawet jeśli na początku będziesz musiał sporo zainwestować w nowości, ani przez chwilę nie wątp w sens swoich działań. W drugiej połowie roku możesz liczyć na większe wpływy finansowe.
Do połowy lipca masz czas na zajęcie się swoim zdrowiem, wprowadzeniem odpowiedniej diety, rehabilitację. Twoja forma fizyczna i psychiczna okaże się nieco gorsza. W tym czasie łatwo będzie o przeziębienia, infekcje czy też pojawią się kłopoty z układem trawiennym. Da ci to impuls do zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń. Może zaczniesz ćwiczyć - zapiszesz się na kurs jogi czy rozpoczniesz taniec brzucha - i tego będzie Ci trzeba.

Autorką horoskopu
jest Wróżka

Opinie

Ocena: -3 [11]
~Achilles [2013-12-28 10:00]

Horoskop dla mnie to bzdury,rok 2014 będzie moim ostatnim rokiem mego życia.Nie wiem tylko w jakim miesiącu się to stanie,ale przypuszczam że,w 26 marca kiedy się urodziłem,ewentualnie w swoje imieniny 25 kwietnia.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Nasi eksperci

Czy do siebie pasujecie?

Nasze narzędzie pozwoli Wam
sprawdzić, czy do siebie pasujecie.

Twoja data urodzenia

serce

Data urodzenia partnera

Horoskop na email dla Ciebie

zodiaki