Szukaj horoskopu

Ryby 20.02-20.03

Ryby

Miłość
Niestety ten rok nie będzie dobry pod względem uczuć. Musisz bardzo uważać, by niepotrzebnymi słowami nie zranić uczuć swojego partnera. Będzie ci towarzyszyła nerwowość, która nie da się racjonalnie wytłumaczyć, ale przy odpowiednich staraniach, może uda ci się ją opanować. Z kolei jeżeli już wcześniej wasz układ chwiał się w posadach, podejrzenia o zdradę, mogą niestety okazać się prawdziwe. To dopiero początek znajomości, która może przerodzić się w płomienny romans. Jeszcze możesz zapobiec najgorszemu, ale musisz zauważyć znaki i zdecydować się na szczerą rozmowę. Tylko to może uratować wasze relacje.

Praca
Jak coś się nie układa, to ciągnie za sobą kolejne, niezbyt korzystne sprawy. Nie na próżno mówią, że nieszczęścia chodzą parami. Nie spodziewaj się w tym roku znacznych profitów, rewelacyjnych okazji i niespodziewanych wygranych. Czego sobie nie wypracujesz, tego nie będziesz miał, jak nie oczyścisz swojej drogi, czasem wręcz siłowo, nie pójdziesz dalej. Ten rok będzie dla ciebie wyzwaniem i czasem ciężkiej pracy. Jesteś w stanie temu wszystkiemu podołać. Nie zwracaj tylko uwagi na drobne niepowodzenia, walcz z nimi, działaj, a nie zostaniesz w tyle.

Zdrowie
Drobne, niewielkie dolegliwości, szczególnie w momentach, kiedy będziesz mocno eksploatował swój organizm. Uważaj na alkohol, papierosy, ale również na zbyt intensywne ćwiczenia, czy ogólnie wysiłek. Dbaj o siebie po prostu i oszczędzaj organizm.

Autorką horoskopu
jest Wróżka

Opinie

Ocena: +2 [2]
~rzesz [2013-01-28 23:45]

Przeje^^^ ale co tam ogon go góry i hooj

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~gość [2013-01-28 00:26]

bzdury, po prostu bzdury i zgadzam się z mirabel

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~mirabel [2013-01-14 15:27]

KTO PISZE TAKIE HOROSKOPY?KTOS BARDZO NIEDOSWIADCZONY?ODBIERA NADZIEJE I WPEDZA W PRZESADNA OSTROZNOSC,,,KTOS ZRANIONY ,,,ODBIJA SIEBIE W HOROSKOPACH ,,,JESZCZE W DODATKU NA CALY ROK...

odpowiedz

Nasi eksperci

Czy do siebie pasujecie?

Nasze narzędzie pozwoli Wam
sprawdzić, czy do siebie pasujecie.

Twoja data urodzenia

serce

Data urodzenia partnera

Horoskop na email dla Ciebie

zodiaki