Szukaj horoskopu

Lew 23.07-23.08

Lew

Najlepsze znaki (Baran, Lew, Strzelec):
Któż inny zrozumie otwartość i aktywność Lwa jak nie ktoś spod tego samego trygonu. To właśnie z Baranem, Strzelcem czy drugim Lwem tworzy ten znak najlepsze związki. Trudność tych relacji polega na tym, że zarówno Lew jak i Baran czy drugi Lew, to bardzo silne osobowości pod jednym dachem. Ale wzajemna fascynacja i czucia dają możliwość pogodzenia się i wypracowania kompromisu. Te trzy znaki łączy zamiłowanie do niezależności, radości i zabawy w towarzystwie oraz optymizm.

Komplementarne (Bliźnięta, Waga):
Faktycznie Bliźnięta czy Waga doskonale uzupełniają Lwy. Bliźnięta dzielą z Lwami zainteresowania i zapewniają Lwom wiele atrakcji. Lwy to twórcy, pełni pomysłów a to idealnie harmonizuje artystycznymi zapędami Wagi.

Opozycja, przeciwieństwo dopełniające się:
Lew - Wodnik
Lew to znak kreatywności i czerpania radości z życia, teraz i natychmiast. Wodnik zaś to znak marzeń, nadziei i wyrażania idei dotyczących dobra ogółu. Lew może poczuć się odrzucony, gdyż myśli Wodnika zajmują przeróżne idee a nie tylko i wyłącznie okazywanie uczuć i podziwu dla Lwa.

Trudne połączenia (ziemskie i wodne):
Ani Lew, ani tym bardziej Byk, nie są skore do kompromisu. Byk wie jak oszczędzać i dbać o jutro, Lew chce bawić się dziś. Te charaktery są zupełnie inne i nie ma miedzy nimi płaszczyzny do porozumienia. Panna zaś jest zbyt chłodna i obojętna jak na potrzeby Lwa. Tu też rozrzutność Lwa natrafia na oszczędność Panny. Generalnie tak praktyczne osoby jak Panny czy Koziorożce odpychają Lwy. W przypadku Raka największy problem polega na tym, że Rak to domator miłujący spokój, a Lew kocha towarzystwo i zabawę i w domu i poza nim. Także w związku ze Skorpionem czy Rybami brak obopólnego zrozumienia. I nie jest brak dobrych chęci a po prostu odmienności.

Anna  Smolec

Autorką horoskopu
jest Wróżka
Anna Smolec

Opinie

Ocena: +4 [4]
~agness [2011-01-24 09:29]

ona lew on strzelec
cudowny związek... telepatia na 100 % do tego stopnia ,że gdy mnie mąż zdradzał to mi się przyśnił...;( nie chciał się przyznać ale i tak się wszystko wydało:(

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~miki [2015-10-29 20:40]

Lew - Baran to kompletna pomylka nie wiem czemu wszedzie tak sie podaje ze te znaki pasują bo są z jednego trygonu... Z Baranem nie da sie wytrzymac, uparty, chamski itd. nawet nie mam znajmych pod tym znakiem a jestem Lwicą. tylko trzeba mu przyznac ze umie walczyc i nie poddaje sie w drodze do celu. ale jest msciwy.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +1 [1]
~bear [2014-02-10 20:40]

Jestem Lwem w związku z Lwicą. Jesteśmy razem już 6 lat. Poznaliśmy się w 2008 roku przez internet, na czacie. Od słowa do słowa, okazało się, że mieszkamy niedaleko siebie. Byliśmy bardzo, bardzo młodzi - ja 21 lat, ona - zaledwie 19. Postanowiliśmy się spotkać w realu. Szybko między nami zaiskrzyło, a po 2 miesiącach byliśmy już parą. Byłem dla niej pierwszym chłopakiem, a ona dla mnie pierwszą dziewczyną. Po roku znajomości był pierwszy seks - zrobiliśmy to na wakacjach, był koniec lipca- już po moich 22 urodzinach, chieliśmy poczekać do jej 20 urodzin, które miały być za kilka dni, ale nie mogłem już wytrzymać. Oczywiście byliśmy kompletnie niedoświadczeni, ale udało się - nigdy tego oboje nie zapomnimy. Od roku mieszkamy razem, a w czerwcu bierzemy ślub. Jest fantastycznie - nadajemy na tych samych falach, co prawda czasem się kłócimy, jak to w związku bywa, ale godzenie się jest potem mega przyjemne. Wszystkim polecam taki układ. Za moją malutką dałbym się pokroić, a ona wskoczyłaby za mną w ogień. Dwa Lwy to naprawdę świetne połączenie.

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~leo [2013-07-10 09:38]

Najlepsze połączenie według mnie to Lew-Lew taki układ jest w moim związku i jest super a mało tego według chińskiego horoskopu również jesteśmy idealnie dopasowani. Patrząc na związki moich znajomych raczej się zgadza to co tu napisane, ale wiadomo wszystko zależy od ludzi.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~fiku miku [2009-05-21 12:11]

Czy zna ktoś związek pani: lwica + pan: panna? Jak się zawzyczaj układają? Czy mają szansę na przetrwanie, czy raczej z góry są skazane na porażkę?

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

Ocena: +2 [4]
martynka2414 [2009-02-26 14:23]

To Bzdura! w każdym horoskopie pisze że raki są zazwyczaj spokojne i lubią spokuj, wszystkie zodiakalne znaki RAKI jakie znam Lubią się bawić... nie lubią ciszy i spokoju...

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~XXXX [2013-07-09 15:37]

NIE ZGADZAM SIE JESTEM PANIĄ RAK MÓJ MĄŻ LWEM TO JA LUBIĘ ZABAWĘ ,TOWARZYSTWO A MÓJ MĄŻ SIEDZI DO 4 RANO PRZED TELEWIZOREM , ZERO POCZUCIA HUMORU,ZERO TOLERANCJI.MOŻE MY SIĘ SOBĄ ZNUDZILIŚMY. NIE POTRAFIĘ SIE PRZY NIM ŚMIAĆ ,WIECZNIE DUMNY Z PODNIESIONĄ GŁOWĄ .NIE USŁYSZAŁAM OD NIEGO SŁOWA PRZEPRASZAM ALE USŁYSZAŁAM ŻE" BABA" ZAPOMNIAŁA W DZISIEJSZYM ŚWIECIE GDZIE JEST JEJ MIEJSCE .

odpowiedz

Ocena: +3 [7]
beata88911 [2013-07-09 13:10]

lew i koziorożec nie polecam :)

odpowiedz

Ocena: +3 [11]
~waiola [2013-04-19 12:50]

Lew i Wodnik- coś cudownego ! polecam każdemu ;)

odpowiedz

Ocena: -2 [2]
~mart [2010-08-10 13:26]

lew + byk nieee
Kobieta- byk, mężczyzna-lew, znam takie małżeństwo kompletny niewypał!!! Dziwię się że jeszcze ze sobą żyją....

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [2]
~Lwica [2012-11-01 16:05]

Lwica z Bliźniakiem - Polecam

odpowiedz

Ocena: +2 [6]
~Asia [2010-06-01 23:14]

Prawda! Lew+lew!
Ja mam urodziny 24 lipca a mój chłopak 26lipca. Moim zdaniem bardzo do siebie pasujemy. Jesteśmy dynamiczni, bardzo kreatywni i uparci, ale w związku umiemy iść na kompromis. Co byśmy zrobili bez siebie... Ahhh.. kochulkam Cię :*

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: -6 [16]
~zawiedziony [2010-12-02 23:25]

lwicei które tu piszą wyłacznie dobrze o sobie
to zwykłe ściemniary. miałem cztery i nie polecam. klapa szczególnie w łóżku. stroją się, niech się stroją bo do niczego więcej sie nie nadają.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +2 [4]
~Kmychu [2012-04-17 15:45]

A ja jestem LWEM i całkowicie nie pasuję do opisu Lwa, który został tu przedstawiony. Jestem spokojny, opanowany, oszczędny aż za mocno, stronię od ludzi. Myślę że bardziej jestem jeszcze Rakiem :D ( jestem z 26 lipca :) )

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +6 [6]
~ewa [2009-04-29 12:55]

baran+lew
idealne połaczenie. zestawienie dwóch mocnych temperamentów i w życiu i w łózku, słowem: nie nudzimy się ze sobą ;)

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +4 [4]
~lwica :D [2010-08-10 13:23]

LEW I STRZELEC !!!!
Rozumiemy się bez słów, po prostu mamy takie same podejście do życia, takie same pomysły. Zawsze pomyślimy o tym samym, w tej samej chwili. Porozumienie telepatyczne!!! Mam nadzieję, że na baaaaaardzo dłuuuuugo :) Pozdrawiam wszystkie lwice :D

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~sa... [2010-08-02 00:00]

faktycznie ze skorpionem odpada
Teraz z koziorożcem jest super i z panem wagą było świetnie ale mnie zdradził bo on lubiał łóżkowe zabawy a ja nie za bardzo..

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~duszek93 [2010-06-10 17:30]

lew i skorpion
moj partner to lew i wszystko co tu pisze to prawda, ciagle klucimy sie o kase i wolny czas ktory poswieca kumpla zamiast mi.ja jestem skorpionem jestem strasznie uparta i zaborcza. ja tez lubie zabawe ale do umiaru a moj facet gdyby mogl to by balowal caly czas. ja rozrzutna z forsa on oszczednie z glowa. czasami sa tak ciezkie chwile ze mam go dosyc ale bardzo sie kochamy i mimo wszystko staram sie ustepowac...(wyjatkowo) lol

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~heronima [2009-02-27 13:47]

niekoniecznie
moim partnerem zyciowym jest rybka ja jestem zodiakalnym duzym kotem-lew swietnei sie uzuoelniamy rozumiemy i wspieramy, szanujemy sie na wzajem i nie ma w naszym zwiazku miejsca na nieporozumienia wynikajace z odmiennosci charakteru-jestesmy szczesliwi i interesuja nas te same rzeczy lubimy te same rozrywki itd....horoskop to nie wszytsko prosze az tak do konca tego powaznie nie traktowac, pozdrawiam

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: +1 [1]
~la ;p [2010-02-15 21:18]

Mój kochany lew
Mój narzeczony jest zodiakalnym lwem i dogadujemy się wprost rewelacyjnie =)

odpowiedz

Nasi eksperci

Czy do siebie pasujecie?

Nasze narzędzie pozwoli Wam
sprawdzić, czy do siebie pasujecie.

Twoja data urodzenia

serce

Data urodzenia partnera

Horoskop na email dla Ciebie

zodiaki