Szukaj horoskopu

Wodnik 21.01-19.02

Wodnik

Najlepsze znaki ( Bliźnięta, Waga, Wodnik):
Wodnik znajdzie porozumienie i miłość w ramionach drugiego Wodnika, Bliźniąt czy Wagi. Choć może z tym ostatnim znakiem być to trochę trudniejsze, to w obrębie swojego żywiołu Wodnik odnajdzie: uczucia, porozumienie intelektualne, zbieżne wartości duchowe i oczywiście wzajemną atrakcyjność seksualną. Ze znakami ze swojego trygonu Wodnik może oprócz miłości także się przyjaźnić, a to jest dla tego znaku bardzo istotne. Razem mogą się bawić, cieszyć towarzystwem przyjaciół i budować trwałe związki.

Komplementarne (Baran, Strzelec):
Znaki ogniste wnoszą do tej relacji siłę, która fantastycznie uzupełnia się z wyobraźnią Wodnika. Baran czy Strzelec doskonale rozumie potrzebę wolności i zachowania odrębności także w związku. Poza tym są fantastycznymi kompanami, zwłaszcza ze Strzelcami, z którymi wzajemnie się inspirują. Wodnik to znak intelektu i poszukiwań, ktoś spod ognistego znaku do dodatkowy bodziec dla wyobraźni Wodnika, taka iskra zapalająca do działania.

Opozycja, przeciwieństwo dopełniające się:
Wodnik - Lew
Wodniki to idealiści nastawieni na ludzi i ich sprawy, bardziej zamartwiają się problemami innych niż swoimi związkami. Lwy zaś kochają uczucia, zabawę i przyjemności. Są skoncentrowani na swoim życiu uczuciowym. Jest specyficzna chemia między tymi znakami, i mogą się sobą zafascynować przy pierwszym spotkaniu.

Trudne połączenia (znaki ziemskie i wodne):
Zabawa, włóczęga po świecie, potrzeba aktywności nie przystają do racjonalnych i poukładanych znaków ziemskich. Zarówno z Bykiem, Panną czy Koziorożcem mogą być trudne związki dla Wodnika. Wodnik nie jest ani ostrożny, ani praktyczny, ani nie przywiązuje aż takiej wagi do pieniędzy, więc znaki ziemskie mogą otwierać szeroko oczy ze zdziwienia. Mają zupełnie inne poglądy na życie. Podobnie będzie ze znakami wodnymi, tylko że tu problem leży w tym, że Wodnik kocha poczucie wolności z znaki wodne traktują partnera jako przedłużenie siebie. Rak jest zaborczy i oczekuje rodowód miłości na każdym kroku, podobnie Ryby wariują gdy partner nie zajmuje się nim (Rybom nigdy dość adoracji i podziwu) a Skorpion jest zazdrośnikiem i chce oddania a nie partnera poszukiwacza przygód.

Anna  Smolec

Autorką horoskopu
jest Wróżka
Anna Smolec

Opinie

Ocena: +1 [1]
~olala [2014-05-11 20:29]

dla mnie najlepszy bliźniak!

odpowiedz

Ocena: +5 [5]
~Jula [2012-07-15 07:56]

Zgadzam się z tymi tezami horoskopów powyżej,jestem wodniczką a mój mąż panną to wielkie nieporozumienie ! Związek jest ciężki..ale dla mnie,nie dla niego,początkowo było dobrze nawet..ale to dlatego,że ja wyrozumiała dla wszystkich wodniczka ulegałam i ustępowałam..przystosowywałam się i uginałam..na pewne rzeczy nawet nie zwracałam ,,niby,,uwagi. I tak oto minęło 16 lat naszego małżeństwa,aż stwierdziłam,że i mnie się coś z życia należy..! Troche pózno,to fakt ! ale lepiej pózno niż wcale..i obecnie jest straszna zadyma w związku..2 lata temu padła decyzja o rozwodzie..i tak z dnia na dzien..związek się rozpada..a mąż się zmienił troszkę,ale jego charakterek wciąż w nim drzemie a poza tym ja już nie chce ! mam dość.Wodniczki kochają,są bardzo rodzinne i wierne do grobowej deski, jak ktoś je kocha,docenia zalety i szanuje..a jeśli nie to po czasie zrażają się zwłaszcza przez - brak szacunku i brutalne traktowanie. Więc jak już znienawidzą to też do grobowej deski i basta ! Przebaczyłam ale nie pokocham po raz drugi (: Radze wszystkim jednak zwrócić uwagę na podpowiedzi zapisane w gwiazdach.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~natalie [2013-08-27 16:32]

Ja przez 5 lat byłam ze strzelcem ja jestem wodnikiem i nie wierzę w takie bzdury że strzelec z wodnikiem się tak super rozumieją,bo ten facet był jak pijawka wykorzystywał mnie nawet okradł.

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~screami [2013-05-13 15:32]

Jestem wodnikiem, właśnie rozwiodłam się z bliźniakiem. Ten bliźniak nie był dla mnie, ale o jego podwójnej naturze to prawda. Jedna strona to ten miły facet, którego kochałam, druga brutalny awanturnik. Z tym drugim nie mogłam wytrzymać. Dużo nas łączyło, ale szkoda, że nie mógł mieć tylko jednej twarzy.

odpowiedz

Ocena: +1 [3]
~ada [2013-03-27 11:36]

ale bzdety nie wiem kto pisze takie bzudry ale niech zmieni dilera! najlepszy horoskop to tylko chiński!

odpowiedz

Ocena: -2 [2]
~Iwona [2012-03-06 09:26]

A ja jestem rakiem ,zakochałam się w wodniku,faktycznie trudno nam ,ale bez siebie jeszcze trudniej,jestem zabnorcza to fakt ,chyba bardziej kocham ,lub tak mi sie wydaje,bo ta niezaleznosc wodnika kojasrzy mi sie z tym ze mu mniej zalezy

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +2 [2]
~wodniczka13 [2012-11-02 09:39]

Nie zgadzam się z tym... Mój chłopak jest skorpionem, potrafimy się bez problemu dogadać i nie widzę,żeby był samolubny czy chorobliwie zazdrosny.... Jestem pewna, że tak już będzie do końca życia

odpowiedz

Ocena: +7 [9]
~emanuelab6 [2012-08-25 20:52]

Ja jestem wodnikiem a mąż panną razem przeżyliśmy 40 lat a jego oczy kiedy na mnie patrzy świecą się tak jak w dniu kiedy się spotkaliśmy.

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~Ulka [2012-08-22 23:15]

Jestem wodniczką, mój pierwszy facet był baranem (nie tylko zodiakalnym ;P) i powiem szczerze, że trudno nam było ze sobą wytrzymać, po 8 latach się rozstaliśmy, a na przyjaźń z jego strony nie ma szans. Drugi facet to bliźniak, posiadał dwa oblicza, jedno łagodne i przyjacielskie, a drugie złośliwe, zaborcze, awanturne i strasznie egoistyczne i to ta jego druga twarz doprowadziła do rozstania po prawie 8 latach, pomimo dwójki dzieci. Aktualnie jestem zauroczona rakiem, cudowny człowiek, ciepły i sympatyczny, choć czasem zwariowany i ogromnie radosny, ale los pokaże co z tego wyjdzie :)

odpowiedz

Ocena: +4 [4]
~g [2009-09-02 23:05]

To prawda co piszą. Ja jestem Wodnikiem a moja żona skorpionem i rozwodzimy sie po 6 latach małżeństwa. Ciężko nam sie dogadać choć początkowo było pięknie. Szkoda tylko mi naszego małego szkraba - synka Tomusia, który strasznie to przeżywa. Niestety rozwód to decyzja żony, która jest zwyrodniałą matką i nie widzi jak dziecko cierpi. Skorpiony to to samoluby i patrzą na własne ego a nie dostrzegają innych.

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~Iwa [2012-07-15 07:58]

Tak zgadzam się z opiniami.

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~mikni [2012-05-17 07:08]

a ja powiem ak to duzo zalezey od człowieka jakim jest z charakteru itp a nie koniecznie jakiego jest znaku jedni są tacy drudzy tacy nigdy nikomu nie da sie dogodzic

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~natalia [2011-12-10 21:40]

ja jestem wodnikiem, mąż bliźniakiem i to prawda nie tylko miłość nas łączy, przyjaźń również :)

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~ona 50.. [2010-10-23 01:44]

Dopasowanie w związku
A ja jestem wodnikiem a moj maz skorpionem i juz jestesmy razem 33 lata.Wiec horoskopy traktujmy z przymruzeniem oka.

odpowiedz

Ocena: -2 [12]
~jan [2010-05-13 12:38]

z lwem i wodnikiem to macie rację
i z tym zafascynowaniem na pierwszym spotkaniu. coś w tym jest. pozdrawiam wirtualną polskę.

odpowiedz

Nasi eksperci

Czy do siebie pasujecie?

Nasze narzędzie pozwoli Wam
sprawdzić, czy do siebie pasujecie.

Twoja data urodzenia

serce

Data urodzenia partnera

Horoskop na email dla Ciebie

zodiaki