Szukaj horoskopu

Wodnik 21.01-19.02

Wodnik

Najlepsze znaki ( Bliźnięta, Waga, Wodnik):
Wodnik znajdzie porozumienie i miłość w ramionach drugiego Wodnika, Bliźniąt czy Wagi. Choć może z tym ostatnim znakiem być to trochę trudniejsze, to w obrębie swojego żywiołu Wodnik odnajdzie: uczucia, porozumienie intelektualne, zbieżne wartości duchowe i oczywiście wzajemną atrakcyjność seksualną. Ze znakami ze swojego trygonu Wodnik może oprócz miłości także się przyjaźnić, a to jest dla tego znaku bardzo istotne. Razem mogą się bawić, cieszyć towarzystwem przyjaciół i budować trwałe związki.

Komplementarne (Baran, Strzelec):
Znaki ogniste wnoszą do tej relacji siłę, która fantastycznie uzupełnia się z wyobraźnią Wodnika. Baran czy Strzelec doskonale rozumie potrzebę wolności i zachowania odrębności także w związku. Poza tym są fantastycznymi kompanami, zwłaszcza ze Strzelcami, z którymi wzajemnie się inspirują. Wodnik to znak intelektu i poszukiwań, ktoś spod ognistego znaku do dodatkowy bodziec dla wyobraźni Wodnika, taka iskra zapalająca do działania.

Opozycja, przeciwieństwo dopełniające się:
Wodnik - Lew
Wodniki to idealiści nastawieni na ludzi i ich sprawy, bardziej zamartwiają się problemami innych niż swoimi związkami. Lwy zaś kochają uczucia, zabawę i przyjemności. Są skoncentrowani na swoim życiu uczuciowym. Jest specyficzna chemia między tymi znakami, i mogą się sobą zafascynować przy pierwszym spotkaniu.

Trudne połączenia (znaki ziemskie i wodne):
Zabawa, włóczęga po świecie, potrzeba aktywności nie przystają do racjonalnych i poukładanych znaków ziemskich. Zarówno z Bykiem, Panną czy Koziorożcem mogą być trudne związki dla Wodnika. Wodnik nie jest ani ostrożny, ani praktyczny, ani nie przywiązuje aż takiej wagi do pieniędzy, więc znaki ziemskie mogą otwierać szeroko oczy ze zdziwienia. Mają zupełnie inne poglądy na życie. Podobnie będzie ze znakami wodnymi, tylko że tu problem leży w tym, że Wodnik kocha poczucie wolności z znaki wodne traktują partnera jako przedłużenie siebie. Rak jest zaborczy i oczekuje rodowód miłości na każdym kroku, podobnie Ryby wariują gdy partner nie zajmuje się nim (Rybom nigdy dość adoracji i podziwu) a Skorpion jest zazdrośnikiem i chce oddania a nie partnera poszukiwacza przygód.

Anna  Smolec

Autorką horoskopu
jest Wróżka
Anna Smolec

Porozmawiaj z wróżką Salomeą lub jej asystentem! Regulamin


Połączenie telefoniczne i sms z kraju!

Anonimowy i wygodny kontakt z wróżką przez SMS,
wyślij:

SA.[pytanie] na numer 72600

np.:SA.Kiedy uda mi sie awansowac

Bezpośrednie połączenie telefoniczne:

  • z telefonu stacjonarnego: 708 777 870
  • z telefonu komórkowego: *740 96 93
Koszt połączenia z numerem 708x 4 zł netto/min (4,92 zł brutto/min), z numerem *740x 4 zł netto/min (4,92 zł brutto/min). Usługa dostępna wyłącznie dla abonentów polskich sieci Orange, ERA, Plus, Heyah, Play i Sami Swoi. Cena jednego SMS'a to 2 zł netto (2,46 zł brutto).

Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

Nasi eksperci

Czy do siebie pasujecie?

Nasze narzędzie pozwoli Wam
sprawdzić, czy do siebie pasujecie.

Twoja data urodzenia

serce

Data urodzenia partnera

Horoskop na email dla Ciebie

zodiaki

Odkryj tajemnice tarota

tarot

rozłóż karty