Szukaj horoskopu

Chiński partnerski

koń-szczur

Astrologiczna tradycja chińska zdecydowanie odradza ten związek. Szczur i Koń potrafią się nawzajem zniszczyć. Na początku tę parę może połączyć prawdziwa i głęboka namiętność. Szczur umie szaleńczo kochać, ale nie traci przy tym kontaktu z rzeczywistością. Koń natomiast mocno ulega swoim namiętnością, on wprowadza w czyn zasadę, że miłość nie uznaje żadnych ograniczeń. Dla uczuć jest w stanie zaprzepaścić karierę, naukę, stracić majątek lub wyprowadzić się na kraj świata. Jego natura jest zmienna, ulega chwilowym impulsom, oddaje się całym sercem flirtom oraz przelotnym miłostkom, szczególnie gdy nie czuje się rozumiany w swoich czterech ścianach. W sprawach materialnych bywa lekkoduchem, a dla przedsiębiorczego Szczura pełny spichlerzyk jest życiową świętością. Dla Szczura najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa w miłości, emocjonalne wyskoki Konia doprowadzają go na skraj załamania nerwowego. Natomiast spontaniczny Koń nie potrafi zrozumieć nieustannych pretensji i histerii Szczura. Z czasem ich początkowa namiętność przeradza się w otwartą wojnę. O kompromis w tym związku zawsze jest trudno. Rozczarowany Szczur potrafi być bezwzględny, jego ostre słowa ranią gorzej od noża wrażliwe serce Konia. Jeśli nie ratują tego związku zgodne astrologicznie ascendenty, to zmierza on nieuchronnie do katastrofy. Chyba, że egotyzm cechujący oba znaki zastąpi wzajemna wyrozumiałość i dojrzała praca nad związkiem, ale w ich przypadku będzie to prawdziwe wyzwanie.

* 1 gwiazdka
Anna Wrzosek

Autorką horoskopu
jest Astrolog
Anna Wrzosek

Opinie

Ocena: 0 [0]
~szczur [2015-01-23 00:09]

takiej dziewczyny jak ta pani koń nie znajdę już nigdy. Może i ją zraniłem ale to ona zaczęła się zastanawiać nad naszym związkiem zresztą była 6 lat młodsza . Dobrze napisaliście " dla szczura jest potrzebne poczucie bezpieczeństwa w miłości " , a nie jakieś wahania czy odskoki gdzieś w tajemniczą niewiadomą . Kobieta koń jest mimo to nie do zastąpienia . Przynajmniej ta moja . To było z 7 lat temu i jeszcze chodzi mi po głowie .

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~pani koń [2010-01-04 10:44]

Smutno mi..........
Jestem ze szczurem od 4 lat. I własnie nasz związek się rozpada, tak jak w tym opisie. Na początku bajka, mam obok księcia, cudowne chwile, wspólne marzenia..... A teraz ból, łzy. Naprawdę on rani jak ostrze noża, a nawet bardziej.... Czas skończyć coś co zaczęło się jak w bajce a jest terrorem :-( Smutno mi ..........

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~konkobieta [2009-06-15 20:18]

Jestem ze szczurem już 12 lat.
Nigdy nie żałowałam, że jestem jego żoną. Uważam, że o każdą miłość i każdy związek trzeba dbać, żeby był udany, a nie z góry skazywać go na straty.

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~konica ;-) [2009-05-29 17:14]

Kon ze szczurem
Bylam 5 lat ze szczurem.... pierwsze 3 lata byly jak w bajce,nawet sie ani razu nie poklucilismy... a potem zaczely sie schodki. o ile bylo nam ze soba dobrze to niedogadywalismy sie z prowadzeniem domu itp glownie chodzilo o pieniadze..... szczury sa skape. najlepiej osobno mieszkac wtedy jest ok. ;-)

odpowiedz

Najlepsi wróżbici

poprzedni następny