Szukaj horoskopu

Chiński opisowy

Szczur

Szczur

Jaki jesteś?
Jeśli jesteś Szczurem, to masz niesamowity urok osobisty. W astrologii chińskiej uchodzisz za wyjątkowo inteligentną osobę. Jako czarujący uwodziciel, cenisz sobie nade wszystko elegancję, luksus i towarzystwo interesujących ludzi. Wdzięk i nienaganne maniery otwierają ci serca innych ludzi. Zawsze masz coś w sobie z rasowego snoba, a od życia oczekujesz , że podaruje ci to co najdroższe, wyjątkowe i najlepsze. W chińskim zodiaku docenia się też cię za spryt, przebiegłość i inteligencję, w końcu bowiem to Ty pierwszy z wszystkich stworzeń stanąłeś przed obliczem Buddy. Z natury jesteś rozsądnym człowiekiem, obdarzonym wszechstronnym i krytycznym umysłem , ale twój cięty jak brzytwa języczek potrafi dopiec, niestety, każdemu. W wolnych chwilach ostrzysz go na drobiazgowych analizach wad i słabostek innych , czasami wydaje się, że wręcz twoją pasją życiową jest krytykowanie innych. Jeśli odnosisz w życiu porażki , to lubisz jak sentymentalna ciotka godzinami użalać się nad sobą, ale to wcale nie świadczy o twojej słabości, po prostu musisz się wygadać aby potem przystąpić do zwycięskiej walki o swoje.
Chociaż bywasz przebiegły i sprytny w interesach , a czasami nawet dość wyrachowany najczęściej jesteś niepoprawnym romantykiem w sprawach miłosnych. Obsypujesz kwiatami, prezentami, rozpieszczasz smakołykami finalistę swojego serca. Twój analityczny umysł, który wychwytuje w mig każde uchybienie w interesach, niestety jest ślepy, jeśli chodzi o wady najbliższych i czasami potem naraża cię to na bolesne rozczarowania. W miłości oczekujesz nade wszystko namiętności i wzajemnych uczuć. Nie tolerujesz ani w dzień, ani w nocy niczego, co ma letnią temperaturę. Pragniesz z całego serca, aby zapewniać się każdego dnia, że jesteś najważniejszym osobą w życiu tej jedynej lub jedynego. Nic dziwnego, rzadko zdarza się abyś Ty zapomniał o rocznicy ślubu i innych ważnych rodzinnych uroczystościach i sprawia ci prawdziwy ból, że ta druga strona nie zawsze o tym pamięta.

Życie zawodowe i portfel
Romantyk w miłości przegrywa z pragmatykiem w interesach. Szczur ma kalkulator w oczach i w szarych komórkach. Najlepiej czujesz się w zawodach, które pozwalają żyć na odpowiedniej stopie. Wybierasz więc grę na giełdzie, informatykę, marketing, finanse, reżyserię filmów, ale także niewielką rodziną firmę , która zapewnia byt rodzinie. Twój szósty zmysł do interesów objawia się, kiedy ważna jest strategia i przyszłość firmy, dlatego też doskonale się sprawdzasz w międzynarodowych korporacjach. .Lubisz ploteczki i intrygi, jesteś dość niebezpiecznym przeciwnikiem, bo łatwo ukrywasz przed wzrokiem innych swoje intencje i zamiary. Rozrzutny dla bliskich, bywasz prawdziwym centusiem dla innych. Organizacje charytatywne nie mają z ciebie pożytku, ogólnie lubisz gromadzić pieniądze, ale pod wpływem kaprysu potrafisz je gwałtownie wydać aby zaspokoić nową zachciankę.

Kogo pokochać, a kogo unikać...
Najlepszym partnerem aby uwić bezpieczne gniazdko we dwoje jest Bawół, także jego towarzystwo w interesach zapewni ci powodzenie. Bystrością umysłu i erotycznym apetytem ujmie cię figlarna Małpa. Unikaj natomiast bliskich związków z Koniem, bo według chińskich wyroczni ten związek naznaczony jest klęską. Sam zwiejesz od Koguta, bo to napuszone indywiduum doprowadza cię do szewskiej pasji.

Szczęśliwy kolor- granat , pozwoli ci podbić serce najbardziej wymagającego obiektu wzdychań.
Szczęśliwy kamień – turkus, zapewni ci gorące serce i wierność partnera, bez tego nie możesz w pełni żyć.
Sławny Szczur: Michał Żebrowski, Joanna Brodzik
Anna Wrzosek

Autorką horoskopu
jest Astrolog
Anna Wrzosek

Opinie

Ocena: 0 [0]
~Smokowa [2016-01-13 21:53]

Szczur-żywioły 31.01.1900 - 18.02.1901 Metal 18.02.1912 - 05.02.1913 Woda 05.02.1924 - 23.01.1925 Drzewo 24.01.1936 - 10.02.1937 Ogień 10.02.1948 - 28.01.1949 Ziemia 28.01.1960 - 14.02.1961 Metal 15.02.1972 - 02.02.1973 Woda 02.02.1984 - 19.02.1985 Drzewo 19.02.1996 - 06.02.1997 Ogień 07.02.2008 - 25.01.2009 Ziemia Szczury metalowe są wyjątkowo inteligentne, bystre, obdarzone wdziękiem chociaż bywają porywcze pragną być lepsze od innych, osoby wybrane darzą głębokim uczuciem. Woda sprawia że są uczuciowe, emocjonalne i ulegają intuicji. Łatwo układają sobie wszelkie relacje. Drzewo ukierunkowuje ich dbałość o własny rozwój. Szczury drewniane uwielbiają tworzyć, czasem wiele wymagają od siebie i innych, są przenikliwe. Ogień umacnia ich bojowość. Takie szczury lubią imponować otoczeniu, dominować. Powinny dbać o to by ich ambicje nie były wygórowane. Ziemia sprawia że Szczur ma dosyć realistyczną osobowość i dba o sprawy przyziemne. Czasem bywa leniwy, melancholijny, dostrzega trwałe wartości i pragnie je pielęgnować.

odpowiedz

Najlepsi wróżbici

poprzedni następny